Оздоровчі програми

В МРЦ "Перлина Прикарпаття" Розроблено і впроваджено в лікувальну практику наступні оздоровчі програми:

При тютюнозалежності

 • 1. Рефлексотерапія - 2 рази
 • 2. Спелеотерапія - 8 раз
 • 3. Інгаляції Дж №1 - 8 раз
 • 4. Гіпербарична оксигенація - 6 раз
 • 5. Психотерапія - 8 раз

Мета комплексу – допомогти позбутися тютюнової залежності і покращити загальний стан організму.

Принцип дій оздоровчих процедур:

1. Рефлексотерапія – стимулює секрецію опіоподібних мозкових пептидів – ендофінів, що допомагає відвиканню від паління та покращує загальний стан, нормалізує сон, покращує настрій. Рекомендована кількість 2 рази.

2. Спелеотерапія - направлена на покращення загального самопочуття, заспокоює нервову систему, сприяє покращенню дихання та відходження мокроти.Рекомендована кількість 8 раз щоденно, або через день, сеанс 45 хв.

3. Інгаляція – зменшує запалення слизової верхніх дихальних шляхів, бронхоспазм, покращує дренаж слизі з трахеї та бронхів. Рекомендована кількість 8 раз по 15 хв. щоденно або через день.

4. Гіпербарична оксигенація – зменшує гіпоксію, нормалізує механізми гормональної регуляції, покращує мікроциркуляцію в периферичних тканинах, стимулює метаболічні процеси в легенях, що страждають від тютюнозалежності. Реомендована кількість 6 раз по 45 хв.

5. Психотерапія – направлена на підтримку пацієнта в разі прояву синдрому абстиненції. Рекомендована кількість 8 раз по 30 хв.

При надлишковій вазі

 • 1. Дієта № 8
 • 2.Підводний душ-масаж - 8 раз
 • 3. Рефлексотерапія - 8 раз.
 • 4. Кишкові зрошення - 3 раз.
  (гідроколонотерапія)
 • 5. Гіпербарична оксигенація - 5 раз.
 • 6. Басейн - 8 раз.
 • 7. Сауна 3 - 4 раз.

Мета комплексу – зменшення маси тіла з вирішенням наступних завдань : зміна стереотипу харчування, організація малокалорійного дієтичного режиму, збільшення енергетичних затрат організму.

Принцип дій оздоровчих процедур :

1. Дієта № 8 – з обмеженням добового калоражу до 1700 – 1800 Ккал. за рахунок легкозасвоюваних вуглеводів та жирів тваринного походження. Харчування дробне: 5-6 раз на добу з днями розвантаження 1-2 рази в тиждень.

2. Підводний душ-масаж – в основі механічний і температурний ефект що призводить до покращення кровообігу та обміну речовин в тканинах організму. Для цього температура води у ванні 36-370,С направляючий напір води до 1,5 атмосфери, час процедури - 15 хв., рекомендована кількість процедур - 8 сеансів.

3. Сауна - це дія високої температури на організм, що призводить до значного посилення обміну речовин і дегратації. Затрати на поглинання тепла при температурі 800 С організмом складають 92 КДж/хв. Рекомендоване перебування в сауні - 3 відвідування по 5-10 хв. з перервою 15-20 хв. при температурі 80-900С. Кількість сеансів-3.

4. Басейн. В основі його дії - сприяння посиленню обміну речовин в організмі, спалювання жирів. Його добре поєднувати з сауною. Рекомендовано перебувати в басейні 30 хв. щоденно або по 1 год. через день. Кількість процедур - 8 разів.

5. Кишкові зрошення (гідроколонотерапія) призначається для підвищення тонусу кишківника і виведення шлаків з нього, які досягаються за допомогою введення великої кількості очищеної води. Максимальна кількість сеансів - 3 на курс.
Примітка: дана процедура може призначатися після консультації проктолога.

6. Гіпербарична оксигенація сприяє зменшенню гіпоксії тканин організму і спричиняє покращенню окислювально-відновних процедур, які призводять до зменшення ваги і булімії. Процедура триває 45 хв. при підйомі тиску в барокамері на 1 атмосферу і вдиханні пацієнтом чистого кисню. Рекомендована кількість процедур 6 раз щоденно.

7. Рефлексотерапія - направлена на зменшення маси тіла, нормалізацію та вирівнювання гомеостазу стосовно симпатичної та парасимпатичної вегетативної системи подавлення відчуття голоду. Рекомендована кількість процедур - 6 раз щоденно.

При дерматитах

 • 1. Голкорефлексотерапія - 8 раз
 • 2. Світлолікування - 8 раз
 • 3. Гіпербарична оксигенація - 5 раз

Мета комплексу – покращення самопочуття пацієнта зменшення свербіння в місцях пораженої шкіри.

Принцип дій оздоровчих процедур :

1. Рефлексотерапія – направлена на нормалізацію діяльності нервової системи розриву патологічних нейрогомуральних імпульсів, що приводить до зменшення больових проявів. Рекомендовано кількість процедур 6 раз через день, або щоденно.

2. Світлолікування – це поляризоване світло апарата «Біоптрон» ( фірми «Zeptor»), має стабілізуючу дію на уражені клітини, сприяє нормалізації їх метаболізму, приводить до покращення процесів регенерації уражених клітин шкіри. Рекомендовано 8 процедур щоденно, або через день.

3. Гіпербарична оксигенація – направлена на зменшення гіпоксії вражених ділянок шкіри, що відіграє важливу роль механізму розвитку дерматитів. Рекомендована кількість процедур 6 раз по 45 хв.

Даний комплекс оздоровчих процедур можна пройти на базі МРЦ МВС України «Перлина Прикарпаття» після консультації у Вашого лікря та оплаті в касі оздоровниці.

https://perlyna-prykarpattya.com/wp-content/uploads/2017/11/likuvalni_kabinety300x200-300x200.jpg

Лікувальні Кабінети

https://perlyna-prykarpattya.com/wp-content/uploads/2017/11/likuvannia300x200-300x200.jpg

Лікування. Покази/протипокази

https://perlyna-prykarpattya.com/wp-content/uploads/2017/11/cheapmsn300x200-300x200.jpg

Включено у вартість путівки

https://perlyna-prykarpattya.com/wp-content/uploads/2017/11/aditional_medicine300x200-300x200.jpg

Платні медичні послуги